Najlepsze seriale na Netflixie w roku 2018

Netflix to ciekawa platforma na której można oglądać seriale i filmy, trzeba wykupić tylko abonament. Zamieszczonych jest na nim mnóstwo filmów, seriali i programów, w tym seriali, dokumentów i filmów oryginalnych. Najfajniejsze jest to, że wszystkie udostępnione materiały posiadają polską wersję językową. Nawet wśród nich znajdują się polskie produkcje. Zajmuje się także produkcją ciekawych seriali.

Ostatnio wpisywałam w Google frazę „najlepsze seriale na Netflixie” i znalazłam kilka artykułów zawierających zestawienie najlepszych pozycji. Jednak z żadnym nie zgadzam się w stu procentach, bo mam inny gust.

Seriale na Netflixie można pochłaniać w szalonym tempie, można je także odpowiednio dawkować. Łatwo przegapić w serwisie niektóre produkcje, zagubić się w ich gąszczu, a także zdecydować, co w końcu obejrzeć.

Netflix oferuje również pierwszy miesiąc użytkowania zupełnie za darmo. Co prawda, przy rejestracji konta należy podać dane płatności w formie karty płatniczej. Gdy jednak anulujemy subskrypcję wcześniej, możemy przez pierwszy miesiąc korzystać za darmo i oglądać przygotowane na niej treści.

Najlepsze seriale

The Rain

Ciekawy serial opowiadający o dwójce rodzeństwa wyruszającego w niebezpieczną podróż przez świat opustoszały w wyniku epidemii morderczego wirusa.

Kiss Me First

Samotna nastolatka zaprzyjaźnia się z poznaną w wirtualnej rzeczywistości imprezowiczkę, która wciąga ją w mistyczny świat z przerażającymi wypadkami.

Jessica Jones

Fajny serial o pracy prywatnego detektywa w Nowym Jorku. Posiada ponad przeciętne zdolności.

Love

Ciekawy serial, który skupia się na relacjach zakochanej w sobie parze. Mickey i Gusie chcą uniknąć zobowiązań w związku, ale wychodzi inaczej.

Orange Is the New Black

Piper Chapman zostaje skazana na 15 miesięcy więzienia za przestępstwo sprzed dekady. W serialu przedstawione są losy osadzonych, historie uzupełniane o retrospekcje.

1983

Dla nas, Polaków ciekawym kąskiem będzie serial, pt. „1983”, ponieważ będzie to pierwsza produkcja z naszego kraju nakręcona przez Netfliksa. Akcja będzie się toczyć w alternatywnej teraźniejszości i świecie w latach 80-stych.

Bohaterowie będą próbowali odkryć spisek. Atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Student prawa dwadzieścia lat później odkrywa spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Akcja będzie bardzo ciekawa.

W okresie jesienno-zimowym wieczory będziemy spędzać w domu, więc z pewnością chętnie będziemy oglądać seriale. Akurat na Netflixie nie można narzekać na nudę. Oprócz pozycji wymienionych wyżej warto zapoznać się jeszcze z takimi pozycjami: „Narcos”, „Stranger Things”, „House of Cards”. Miłego oglądania!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *