Zacznij zarabiać na zakupach

Chcesz mieć kilkanaście złotych zwrotu na zakupach? Jeśli tak, to przedstawię Ci trzy moje ulubione sposoby, z których regularnie korzystam. Zakupy przez internet stają się coraz popularniejsze, więc warto zainteresować się tym tematem. Ja się cieszę z każdego możliwego zwrotu.

Planetplus

Jest to wiarygodny portal internetowy, z którego korzysta wielu użytkowników, bowiem oferuje zwroty z ponad 600 sklepów internetowych. Za pośrednictwem portalu jesteśmy automatycznie przekierowani do sklepu, w którym chcemy zrobić zakupy i otrzymujemy za nie określony procentowo zwrot. Środki pojawiają się na koncie w ciągu 24 godzin. Uwaga! Trzeba wyłączyć wszystkie wtyczki blokujące reklamy. Więcej informacji tutaj.

Refunder

Refunder to strona, z której rozpoczynasz zakupy. Należy się zalogować i przez tę stronę przejść do danego sklepu. Otrzymuje się zwrot za zakupy zrobione w tym sklepie, w ilości procentowej w zależności od danej firmy. Założenie konta jest w pełni darmowe. Pieniądze zbierane są na koncie i można je przelać na konto bankowe, gdy uzbiera się minimum 45 zł. Więcej informacji tutaj.

Payback

To stary program lojalnościowy, który działał jeszcze w Realu. Czasami zdarza się, że nie ma w wykazie wyżej wymienionych portali sklepów, w których chcę zrobić zakupy, to wtedy korzystam z Paybacku. Zbiera się tutaj punkty, które można potem wymienić na bon do Empiku, czy zapłacić za paliwo na BP. Przeliczniki nie są jakieś korzystne, ale czasami są jakieś atrakcyjne promocje, że za zakupy w Zooplusie, czy na Grouponie otrzymuje się 500 punktów. Korzystam z tego i raz na jakiś czas mam darmowe tankowanie samochodu. Więcej informacji tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *