Co kupić mężczyźnie na Dzień Chłopaka?

Już za niedługo Dzień Chłopaka i warto w tym dniu zaskoczyć swojego mężczyznę. Gdy już jesteśmy długo w związku, to możemy mieć problem z tym, co mu kupić. Dlatego przygotowałam tutaj zbiór ciekawych prezentów. Mam nadzieję że czymś się zainspirujecie.

1. Oryginalny kubek

Każdy ma w domu mnóstwo kubków, ale z takiego, który wygląda oryginalnie, będzie się piło przyjemniej herbatę, czy piwo. Jeśli nie chcesz dawać zwykłego, to może termiczny?

1

2. Kosmetyki
Każdy mężczyzna musi używać jakiś kosmetyków. Ucieszy się na pewno z pięknie pachnących perfum, balsamu do golenia, czy kremu do twarzy.

2

3. Koszula
Jeśli Twój mężczyzna lubi chodzić w koszulach, to święto to będzie idealną okazją do powiększenia jego „kolekcji”. Kupić możesz także sweter lub t-shirt.

3

4. Spinki do mankietów
Przydadzą się one w eleganckich stylizacjach. Niektóre spinki mają naprawdę oryginalne wzory.

4

5. Drążek do podciągania
Jeśli nasz mężczyzna lubi ćwiczyć, to taki prezent na pewno go ucieszy. Na allegro znajdziemy takie drążki w atrakcyjnych cenach. Jeśli już go ma, to możesz kupić hantle.

5

6. Bilet na koncert
Oczywiście ulubionego jego zespołu. Będzie to na pewno dla niego niezapomniane przeżycie. Musisz tylko pamiętać, żeby kupić go z wyprzedzeniem.

202ab6_bon-jovi-bilet-na-koncert-gdansk-19-06-b-tanio-zdjecia

7. Upiecz coś pysznego
Każdy mężczyzna ucieszy się, jak upieczesz mu własnoręcznie ciasto, czy muffinki.

6

8. Słuchawki do komputera
Takie prezenty się zawsze przydają. Jeśli Twój partner lubi grać w gry na komputerze lub oglądać filmy, czy słuchać muzyki, to dobre słuchawki umilą mu te chwile. Jak ma nowe, to możesz sprawić mu pendrive.

8

9. Scyzoryk
Każdy mężczyzna o tym marzy. Scyzoryk jest podstawą ekwipunku każdego zaradnego mężczyzny i na pewno będzie z niego często korzystał.

9

10. Zabawa na torze gokartowym
Jeśli Twój partner interesuje się samochodami i szybką jazdą, to taka przejażdżka będzie dla niego świetną zabawą.

100_0637

11. Profesjonalna myszka dla gracza
Jeśli Twój partner lubi grać na komputerze, to przyda się mu taka myszka. Będzie on wtedy osiągał lepsze wyniki w grach. Jedne z lepszych są myszki z firmy Razer.

test_myszki_dla_graczy_1

12. Prenumerata ulubionej gazety
Jeśli Twój partner czyta jakieś gazety, to prenumerata na pewno go ucieszy. Gazetę będzie dostawał za pośrednictwem Poczty co miesiąc, więc będzie to długotrwały prezent.

10

13. Portfel
Każdemu mężczyźnie przyda się portfel. Najlepiej kupić dobry jakościowo, ze skóry naturalnej. Portfel jest taką rzeczą, która szybko się zużywa.

11

14. Wspólne wyjście do kina
Możesz zabrać swojego chłopaka do kina na jeden z filmów. Może coś z aktualnych premier wpadnie Ci w oko.

12331469_1571483793143282_1536599347_n

15. Model samochodu
Jeżeli Twój chłopak interesuje się samochodami, to warto mu kupić model sportowego auta.

12

 

Comments
  1. Olka |

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *