Jakie oglądać latem seriale?

Dla niektórych z nas wakacje są błogim okresem lenistwa, bo odpoczywamy od szkoły, czy studiów. Pracujące osoby na co dzień także mają więcej czasu, ponieważ dni są długie, a słońce dodaje energii. Dodatkowo bierzemy wtedy urlopy.

W wypoczynku mogą nam pomóc krótkie seanse ulubionych seriali. Ostatnio bardzo dużo miało premierę. Bez problemu obejrzymy je w internecie na jakiś serwisach, możemy także wykupić sobie abonament w Netflix. Poniżej zamieszczę listę najciekawszych premier wraz z krótkim opisem. Zapraszam do oglądania!

Letnie nowości

POLDARK. WICHRY LOSU

Ciekawy serial nakręcony na podstawie popularnej powieści Winstona Grahama. Był na wojnie w Stanach Zjednoczonych i przez rodzinę został uznany za zmarłego. Powrócił do swojej wioski i musi uporać się z mnóstwem problemów, a nawet ubóstwem. Przedstawione jest tutaj codzienne życie, Kornwalia, XVIII wiek.

THE AFFAIRAmerykański dramat, który opowiada o zdradzie małżeńskiej i jej skutkach. Główny bohater Noah jest ojcem czwórki dzieci, ma już dosyć swojego życia. Poznaje młodą mężatkę Allison i rodzi się między nimi namiętne uczucie. Serial ma naprawdę ciekawą fabułę, większość zdarzeń obserwujemy na ekranie z perspektywy różnych osób. Przed nami już czwarty sezon.

ANIA NIE ANNA

Premiera drugiego sezonu już 6 lipca. Opowiada o rudowłosej sierocie przygarniętej przez starsze małżeństwo, które nie mogło mieć dzieci. Główna bohaterka jest coraz bardziej irytująca, jak w książce. Przedstawiona są też traumatyczne wydarzenia z przeszłości dziewczynki. Przy okazji seansu będziemy mogli nacieszyć oczy pięknymi widokami i doskonale dopasowaną muzyką. Ania się często zachwyca polami Zielonego Wzgórza. Twórcy serialu trzymają się fabuły w książce i najciekawszych wydarzeń.

THE ORGINALSCiekawy serial o najstarszych wampirach świata żyjących w Nowym Orleanie. Akcja jest teraz bardzo zagmatwana, bo władze nad miastem chcą przejąć czarownice. Córka Klausa jest już dorosłą nastolatką. Piąty sezon jest już ostatnim Kontynuacja nastąpi w formie innego serialu Legacies. Dlatego warto zobaczyć, jak zakończą się losy większości bohaterów.

WIELKIE KŁAMSTEWKA

Krótki serial produkcji HBO oparty na książce Liane Moriarty o tym samym tytule. Opowiada o życiu kobiet w Kaliforni. Głównymi bohaterkami są Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) oraz Jane (Shailene Woodley). Wszystkie mają przed sobą jakieś sekrety i tajemnice. Obraz psychologiczny każdej z bohaterek został rozłożony na czynniki pierwsze. Zakończenie pierwszego sezonu było zdumiewające. Ciekawe o czym będzie drugi sezon?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *