10 ulubionych filmów o miłości

Czasami mam takie dni, że lubię obejrzeć sobie ciepłe, romantyczne filmy. Mam Narzeczonego, którego mocno kocham, ale wiadomo, jak to jest z mężczyznami. Nie potrafią oni za bardzo okazywać uczuć. We wszystkich wymienionych poniżej filmach ukazana jest przepiękna miłość, o której marzy każda kobieta. Jeśli jeszcze nie widzieliście jakieś propozycji, to zachęcam do obejrzenia! Za jakiś czas przedstawię Wam listę moich ulubionych, romantycznych piosenek.

milosc♥ The Notebook – przepiękny film opisujący historię miłości. Dwoje pracowników domu opieki umilają sobie czas czytając pamiętnik, w którym opisana jest historia wielkiej miłości od kobiety chorej na Alzheimera. Obejrzałam już ten film 10 razy i za każdym razem jestem zachwycona.

milosc1

♥ Gwiazd naszych wina – jest to poruszająca ludzkie serca historia dwojga nastolatków. Dziewczyna jest chora na raka tarczycy, a chłopak jest po amputacji nogi. Pomimo wielkiej tragedii bohaterowie się wspierają. Jest to opowieść pełna miłości, optymizmu, wiary, a także nieustającej walki i niespełnionych pragnień. Według mnie książka jest lepsza niż film.

milosc2♥ Wciąż ją kocham – cudowny film o pięknej miłości, w której skromna studentka poznaje przystojnego komandosa na przepustce. Przedstawione jest tutaj silne uczucie, które działa na widza jak magnes. Główną bohaterkę gra wspaniała aktorka Amanda Seyfried . Oglądam ten film za każdym razem, jak leci w telewizji.

milosc5

♥ I że Cię nie opuszczę – prawdziwa miłość przezwycięży wszystkie nieszczęścia. Główna bohaterka w wyniku wypadku trafi pamięć, której już nigdy nie odzyska. Jej partner walczy o nią, stara jej przypomnieć wszystkie momenty. Ona niestety nie czuje już chemii, ale po jakimś czasie zakochuje się w nim na nowo.

milosc6

♥ Czas na miłość – oryginalna komedia romantyczna z elementami science fiction. Główny bohater Tim Lake odkrywa, że potrafi podróżować w czasie. Za każdym razem, jak przenosi się o kilka lat w przeszłość, to poznaje dziewczynę i się w niej zakochuje. Sytuacja powtarza się wielokrotnie. Jego dar pomaga mu wiele razy, np. ratuje ślub od fatalnych przemów.

m9♥ Pretty Woman – kultowa komedia romantyczna z 1990 roku. Główna bohaterka spotyka na swojej drodze bogatego mężczyznę. W realnym świecie szansa na ich spotkanie jest minimalna, ale zakochują się w sobie. Julia Roberts i Richard Gere zagrali świetnie, doskonale do siebie pasują. Oglądałam ten film wiele razy. Porównywany jest on do filmowej wersji Kopciuszka.

m1♥ Notting Hill – główny bohater jest rozwiedziony i prowadzi antykwariat z książkami podróżniczymi. Jego życie się zmienia, jak wchodzi do sklepu znana aktorka, zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

a3

♥ List w butelce – wzruszający film na podstawie powieści Nicholasa Sparksa. Rozwiedziona dziennikarka znajduje na plaży list w butelce. Zauroczona jego treścią postanawia odnaleźć autora. Po pewnym czasie udaje się jej znaleźć tajemniczego nadawcę, ale okazuje się, że jest to wdowiec, który nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią żony. Po jakimś czasie, pomiędzy dwójką głównych bohaterów rozwija się prawdziwe uczucie.

s3

♥ Jeden dzień – główni bohaterowie poznają się w noc ukończenia szkoły. Postanawiają się spotykać co roku, 15 lipca przez dwadzieścia lat. Rozmawiają o marzeniach, związkach, swoim życiu. Ona jest zakompleksiona i skromna, a on bogaty, pewny siebie. Umówili się, że jak nikogo nie znajdą do 30stki, to wezmą ze sobą ślub. W końcu się zakochują w sobie.

w3

♥ Poradnik pozytywnego myślenia – główny bohater stracił pracę, dom oraz żonę. Załamał się z tego powodu i spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Do powrotu do zdrowia pomagają mu dojść rodzina i nowo poznana przyjaciółka, która ma depresję po stracie męża. Bohater próbuje wrócić do byłej żony, ale zakochuje się w przyjaciółce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *