Co kupić na Dzień Chłopaka?

Co roku wszystkie dziewczyny zastanawiają się, co kupić na Dzień Chłopaka, zwłaszcza jeśli jesteśmy z kimś długo w związku, bo w końcu pomysły się wyczerpią. Prezenty nie muszą być nudne i oklepane. Z artykułu dowiesz się, jak znaleźć niepowtarzalny prezent na 30.09.

W szkołach dziewczyny chłopakom kupują drobne upominki takie jak: słodycze, ozdobne długopisy, śmieszne skarpetki. Jednak co podarować partnerowi?

Co dać w związku?

Wyjście do kina

Doskonałym pomysłem jest wspólne wyjście do kina i połączenie tego wydarzenia z romantyczną randką. Jesienią pojawia się bardzo dużo nowości filmowych. Kina też organizują często promocje, na których można kupić dwa bilety w cenie jednego.

Gadżety komputerowe

Chłopcy uwielbiają spędzać czas przy komputerze, dlatego świetnym pomysłem będzie zakup myszki, słuchawek, podkładki pod myszkę z waszym zdjęciem. Ceny tych rzeczy są bardzo atrakcyjne, a wasz chłopak będzie wniebowzięty.

Wspólne wyjcie na obiad

Romantyczna kolacja we dwoje będzie idealną opcją do spędzenia wspólnie wolnego czasu. Będziecie mogli porozmawiać i miło spędzić czas.

Coś związanego z hobby

Każdy się czymś interesuje np. lubi układać puzzle, sklejać modele samochodowe, grać w gry planszowe. Możemy mu podarować coś związanego z jego kolekcją.

Moje propozycje

Z polecanych przeze mnie rzeczy kupić możemy t-shirt z zabawnym nadrukiem, bokserki, portfel, perfumy, zabawną zapaliczkę, pasek do spodni, czapkę, szalik, czteropak ulubionego piwa, kubek z humorystycznym akcentem. Poniżej macie zamieszczone oryginalne przedmioty.

Fajny kubek w kształcie kostki rubika fajny do picia herbaty w domu albo w pracy. Prezentuje się bardzo oryginalnie. Kosztuje tutaj 43 zł.

Zaparzacz do herbaty, np. Mr Tea idealny na okres zimowy dla konesera herbaty, kosztuje tutaj ok. 20 zł.

Parasol miecz świetlny idealny dla fana Star Wars, kosztuje tutaj 119 zł.

Latający budzik, który trzeba złapać, żeby wyłączyć. Idealny dla śpiochów. Kosztuje tutaj 95 zł.

Ręcznie robione gadżety, np. drewniane etui do telefonów komórkowych. Wygląda bardzo elegancko. Tutaj kosztuje 109 zł lub 99 zł. Wybór wielki modeli.

Uciekający budzik clocky idealny dla śpiochów, bo trzeba go złapać, jak ucieknie. Codziennie ma inny sygnał. Kosztuje np. tutaj 139 zł.

Poduszka pizza idealna dla smakoszy tego dania, będą śnić o niej co noc, np. tutaj. Kosztuje 75 zł.

Zegar matematyka dla umysłów ścisłych, np. tutaj. Kosztuje 49 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *