Jak spędzić walentynki?

Od wielu lat nie przepadam za typowymi walentynkami, czyli siedzeniu w restauracji i patrzeniu się na siebie. Takie spotkania bardzo mnie nudzą, dlatego z moją drugą połówką staram się spędzam ten dzień trochę inaczej, jak inni.

Walentynki wkrótce się zbliżają, dlatego przygotowałam dla Was walentynkowe propozycje, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Wszystko oczywiście zależy od tego, gdzie mieszkamy, co lubimy my, co lubi nasza druga połówka oraz od możliwości finansowych.

Lot balonem

Przeżyłaś kiedyś coś takiego? Widziałaś miasto z lotu ptaka? Moment nabierania wysokości i podziwiania okolicy będzie magiczny.

Dzień w wesołym miasteczku

Spędzenie całego dnia na karuzelach we dwójkę będzie bardzo radosne. Czas będziemy mogli spędzić na trampolinach, czy rollercoasterze.

Lodowisko

Wstęp na lodowisko i ceny za wypożyczenie łyżew są bardzo atrakcyjne. Nawet dla osób, które nigdy nie jeździły wcześniej na łyżwach, to jest to ciekawe doświadczenie.

Kino domowe

Wieczorem w zaciszu domowym możemy obejrzeć jakiś romantyczny film, np. komedię romantyczną.

Teatr

Jeżeli w naszym mieście mamy teatr, to możemy się do niego wybrać. Często w Dzień Walentynek są organizowane ciekawe spektakle. Niektóre potrafią wzruszyć i rozbawić.

Sesja zdjęciowa

U salonie fotograficznym możemy zorganizować romantyczną sesję. Zdjęcia będą na pewno pamiątką na całe życie, a także dla przyszłych pokoleń.

Wyjazd

Jeżeli macie finansową możliwość, to możecie gdzieś pojechać, np. w góry albo nad Morze Bałtyckie. Nie ważne na jedną noc, weekend, czy tydzień. Droższą opcją jest wyjazd do romantycznego Paryża i zwiedzenie wieży Eiffla.

Spacer

Jest to prosta forma spędzenia wspólnego czasu, ale przez wielu ludzi zaniedbywana. Spokojnie można porozmawiać, powspominać miłe chwile.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *