Jak spędzić Walentynki?

Za niespełna tydzień są Walentynki. Cieszę się z tego, ponieważ jest to jedno z moich ulubionych świąt. Z obecnym chłopakiem jestem już sześć lat w związku, dlatego staramy się miło spędzać ten dzień. Wręczamy sobie zawsze jakieś drobne prezenty, a dodatkowo świętujemy go wspólnie. Dodam, że uczucie okazujemy sobie przez cały rok, a nie tylko 14 lutego.

1

Sposobów na spędzenie tego dnia jest cała masa, a wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej, warunków pogodowych, zasobów finansowych, jak i wspólnych oczekiwań. Postaram się Wam przedstawić kilka ciekawych moim zdaniem propozycji.

Koniec z nudą

7

Weekendowy wyjazd – możecie wcześniej zarezerwować kilkudniowy pobyt w górach lub nad morzem, a nawet polecieć gdzieś za granicę, np. do Paryża. Dostępnych jest bardzo dużo tanich hoteli, jak i apartamentów. Taki weekend będzie na pewno niezapomniany.

Kolacja w restauracji – możecie wybrać się na kolację do restauracji np. na sushi, kuchnię meksykańską, degustację win. Przed wyborem warto zapoznać się z opiniami. Niektóre restauracje oferują także wieczory walentynkowe, np. kolacja w ciemności.

6

Kino, teatr – zawsze z okazji walentynek organizowane są w tych miejscach różne seanse dla zakochanych.

Prezent dla drugiej osoby w postaci przeżyć – takie prezenty cieszą się ostatnio wielką popularnością. Odchodzi się powoli od materialnych prezentów, a wręcza się takie, jak jazda Ferrari, skok ze spadochronu, czy na bungee. Możliwości jest bardzo dużo, a jak przeżyjemy to wspólnie, to na pewno nasz związek będzie solidniejszy.

Świętowanie w domu jest także przyjemną opcją. Możecie zrobić przepyszną kolację, napić się dobrego wina, obejrzeć romantyczną komedię. Bardziej romantyczną opcją jest kąpiel przy świecach, czy masaż z muzyką w tle.

3

Pokaz w planetarium – większość Planetariów w tym dniu organizuje pokaz gwiazd. Polega on na tym, że siadacie w wygodnym fotelu, a narrator prowadzi kosmiczną, miłosną opowieść. Byliśmy na takim pokazie dwa lata i było magicznie!

Dzień w AquaParku – możecie spędzić ten dzień aktywnie i w radosnym klimacie. Będziecie bawić się na zjeżdżalniach, rwących rzekach, prądach zimnych, masażerach wodnych, a także wylegiwać się w jacuzzi, czy w saunie.

Dla osób leniwych dobrą opcją są walentynki spędzone cały dzień w łóżku. Możemy zjeść wtedy śniadanie w łóżku, a także oglądać ulubione filmy.

Pomysły dla singli

4

Osoby samotne nie muszą siedzieć w tym dniu załamane w domu. W pewnym momencie każdy znajdzie swoją miłość. Przedstawię Wam pokrótce pomysły na ten dzień:

– spacer z przyjaciółką,
– wybranie się do restauracji, w której organizowane są szybkie 5-minutowe randki, w stylu amerykańskim,
– wybranie się do kina na pokaz dla singli
– wycieczka do schroniska dla zwierząt – podarujecie w tym dniu trochę miłości jakiemuś zwierzakowi.
– dzień z książką.

To już wszystkie z moich propozycji spędzenia Walentynek. Mam nadzieję, że Was zainspirowały i skusicie się na którąś z tych opcji.

Jak wy obchodzicie Walentynki? Jakie macie plany?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *