Jakie można mieć marcowe przyjemności?

Marzec jest długo wyczekiwanym miesiącem przez wielu ludzi, bo w końcu po długiej, męczącej zimie przywitamy upragnioną wiosnę. Nastaną w końcu cieplejsze i bardziej słoneczne dni. W końcu złapiemy trochę witaminy D3 i uzupełnimy niedobory.

Czasami warto zatrzymać się na chwilę i zobaczyć czym pachnie marzec. Zrobić coś fajnego, przywitać wiosnę, utopić marzannę.

Jakie można mieć przyjemności?

Rzodkiewki – świeże nowalijki, które wyrastają na wiosnę. Zawierają bardzo dużo witamin i smakują wyśmienicie.

Rower – jak już będą cieplejsze dni za oknem, to w końcu będziemy mogli pojeździć po mieście i okolicznych lasach.

Zmiany w mieszkaniu – pokoje w mieszkaniu możemy rozweselić wiosennymi dekoracjami, narzutami, czy poduszkami. Trochę koloru pewnie rozjaśni bardziej ponure dni i będzie uciechą dla oczów. Z piwnicy możemy też wyciągnąć zakurzone meble balkonowe i je w końcu rozłożyć, by móc delektować się słońcem.

Spacery po okolicy – w słoneczny dzień możemy wybrać się na spacer do lasu, czy na łąkę. Ptaki zaczynają pięknie śpiewać, w jeziorach spotkamy kaczki i łabędzie. Będzie to prawdziwa uciecha dla uszów i oczów. Jeśli mamy więcej czasu, to możemy wybrać się na wycieczkę np. w góry, popodziwiać kiełkującą przyrodę i krokusy.

Koniec z zimowymi kurtkami – pewne każdy z nas ma dosyć już kurtek zimowych, czapek i rękawiczek. Chodzimy w nich już przez tyle miesięcy, a w końcu będziemy mogli założyć coś lżejszego, np. marynarkę, czy bluzę.

Rośliny w mieszkaniu – w okresie wiosennym możemy już rozpocząć sadzenie ziół i kwiatów doniczkowych.

Targi śniadaniowe – w większości miast polskich odbywają się targi śniadaniowe. Można na nich kupić coś pysznego, spotkać się ze znajomymi, czy poznać nowe osoby.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *