Odnajdź swoje piękno – recenzja książki Happy Uroda

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma na świecie brzydkich osób, tylko są zaniedbane. Warto ten tekst wziąć sobie do serca, bowiem nikt nie jest idealny. Każdy z nas ma jakieś kompleksy, nawet największe gwiazdy formatu, np. z powodu krzywego nosa, czy za małego biustu. Musimy siebie zaakceptować, takimi, jakimi jesteśmy.

W zdrowym ciele zdrowy duch

W docenieniu samego siebie pomoże nam książka, pt. „Happy Uroda. Piękno jest w Tobie”, napisana przez Kasię Bem. Jest to niezbędnik dla każdej kobiety, która w naturalny sposób chce zadbać o siebie i się odmłodzić. Każdy z nas się starzeje, ale autorka pokazuje, że nie jest to nic strasznego. Musimy zaakceptować ten fakt, a piękni możemy być nawet w wieku 80 lat.

Książka jest bardzo ciekawa, napisana prostym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko. Kasia pokazuje, że każdy dzień można zacząć od nowa. Zamieściła inspirujący weekendowy, tygodniowy i 21-dniowy program upiększający dla ciała i duszy. Zmiany są wprowadzane stopniowo i działają one lepiej niż słomiany zapał. Przedstawiona jest w nich joga twarzy, liffting bez skalpela, a także ponad 50 przepisów na zdrowe przepisy i naturalne kosmetyki. Codziennie też mamy znaleźć czas na spacer i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Kasia w książce pokazuje także, jak odkryć w sobie piękno wewnętrzne. Najpierw musimy żyć w harmonii i mieć dobre samopoczucie. Dedykowane dla nas wskazówki musimy wykonywać regularnie i poświęcić na nie odpowiednią ilość czasu i uwagi.

Pozycja jest idealna dla wegetarian i weganów, a nawet bezglutenowców, ponieważ umieszczone są w niej przepisy na koktajle, zielone miski, zupy i zdrowe dania bez mięsa, przepisy i przetworzonej żywności.

Poradnik jest bardzo inspirujący. Nie dotyczy on tylko pielęgnacji skóry, ale dodatkowo kładzie duży nacisk na piękno wewnętrzne. Autorka ma podejście bardzo holistyczne i możemy od niej nauczyć się zdrowego i racjonalnego podejścia do życia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *