Jak tanio latać po świecie?

Kto z Was by nie chciał się znaleźć na drugim końcu świata, np. w Australii, czy w Stanach Zjednoczonych. Niestety mało kogo stać na takie wycieczki, bo ceny przelotów są wysokie, zwłaszcza na polskie warunki. Za przelot do Indonezji bez żadnych promocji trzeba zapłacić ok. 8 tysięcy złotych. Nikt ot, tak nie może wyciągnąć tyle gotówki z portfela. Co byście powiedzieli, jakbyście mogli się tam znaleźć za półdarmo. Dzisiaj pokażę Wam, jak latać tanio po świecie.

Internet jest obszerną kopalnią wiedzy i dostępne są także portale internetowe, na których ludzie zamieszczają oferty o promocjach i błędach linii lotniczych. Ja od pięciu lat korzystam z tych ofert i zwiedzam nowe zakątki świata. Byłam w Stanach Zjednoczonych za 600 zł w dwie strony, w Indonezji za 1200 zł, na Kubie za 700 zł, a także w Peru za 800 zł. Oczywiście są to ceny w dwie strony. Czy byście nie chcieli skorzystać z takiej promocji? Według mnie wyżej wymienione ceny są jak za darmo. Poniżej zamieszczę Wam miejsca w sieci, które regularnie przeglądam.

Ciekawe miejsca

1. Portal fly4free.pl

Codziennie zamieszczane są tutaj ciekawe oferty o promocjach. Forum jest także aktywne i można dowiedzieć się na nim od innych użytkowników, jak tanio podróżować, czy jakie są promocje na hotele.

2. Inne godne uwagi miejsca, to: loter.pl, mlecznepodroze

3. Polecaną książką jest „Biblia taniego latania”, ponieważ dowiesz się z niej, jak wyszukiwać błędy cenowe, korzystać z różnych programów lojalnościowych. Na końcu zamieszczona jest lista światowych for internetowych, na których użytkownicy wymieniają się informacjami o super tanich połączeniach lotniczych.

Do dzieła. Lataj tanio i Ty już teraz!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *