Jak ujędrnić biust?

Biust jest ozdobą kobiety, ale niestety z wiekiem piersi zaczynają opadać. Niestety tak jesteśmy stworzone. Ich stan pogarsza się także przez ciążę, czy karmienie piersią. Jednak jeśli będziemy o nie odpowiednio dbać, to pozostaną jędrne na długie lata.

By mieć piękny biust wystarczy ćwiczyć od najmłodszych lat, ponieważ potrafią one go ujędrnić i skorygować postawę. Poprawiają one ich wygląd, a najważniejsza jest regularność.

Magia ruchu

Damskie pompki

Robi się je bardzo łatwo. Wystarczy kleknąć na podłodze i podeprzeć się rękami. Pod kolana można położyć coś miękkiego. Ręce należy unikać tak, żeby piersiami dotykać podłoża. Wykonywać należy około 4 serii po 10 powtórzeń.

Naciąganie sznurka

Wystarczy znaleźć sznurek albo taśmę, którą będzie można naciągać za plecami na wysokości klatki piersiowej. Należy złapać końce i starać się złączyć dłonie.

Ćwiczenia z ciężarkami

Zakupić należy dwa ciężarki i wystarczy z nimi ćwiczyć codziennie przez 10 minut codziennie.

Dociskanie dłoni

Należy stanąć, dłonie docisnąć na wysokości mostka, a łokcie mieć uniesione na boki. Napięcie należy utrzymywać przez około 10 sekund, a ćwiczenie powtarzać 20 razy.

Łączenie łokci

Stojąc należy ugięte łokcie położyć na biodrach i starać się je złączyć za plecami. W pozycji należy wytrzymać 5 sekund i proces powtórzyć 20 razy.

Profilaktyka

Biustonosz

Dodatkowo należy mieć odpowiednio dopasowany biustonosz, który nie powinien być za ciasny ani za luźny. Najlepiej wybrać się do salonu brafiterskiego, w którym Pani sprzedawca nam pomoże. Zmierzy obwód i biust, a potem dobierze właściwy rozmiar.

Zimna woda

Zima woda ujędrnia skórę, a piersi także. Dlatego można je hartować na zmianę zimnym i ciepłym strumieniem. Biust pozostanie w doskonałej formie przez wiele lat.

Złe nawyki

Chcąc mieć piękny biust trzeba także zrezygnować z kilku złych nawyków i przyzwyczajeń. Należą do nich palenie tytoniu, nadmierne opalanie się, noszenie dużych biustonoszy, picie napojów alkoholowych, siedzący tryb życia, dieta z dużą ilością tłuszczu.

Ćwiczenia na filmikach

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *