Pomysły na niskobudżetowe walentynki

Walentynki dla niektórych są przyjemnym świętem zakochanym, a dla innych tandetą i kiczem.

Ja jestem zdania, że miłość trzeba okazywać sobie przez cały rok, a nie tylko od święta. Jednak z danych wynika, że są takie pary, które okazują uczucia tylko w jeden dzień.

Walentynki można spędzić tak, jak chcemy. Nie trzeba go spełniać komercyjnie, tak jak nakazują media, tylko można spędzić w romantycznej atmosferze.

Jak spędzić ten dzień?

♥ Z partnerem możesz wybrać się na randkę do ulubionej restauracji. W tych obleganych trzeba pamiętać o wcześniejszym zarezerwowaniu stolika. Musimy także mieć na uwadze to, że będzie mnóstwo par.

♥ Jeśli nie lubicie tłumów, to można przygotować także w domu romantyczną kolację we dwoje, przy świecach. W internecie jest dostępnych mnóstwo przepisów. Romantyczny wieczór, w miłej atmosferze dla wielu osób lepszym wyborem. Wspólny posiłek zbliża parę do siebie i pobudza namiętność.

♥ Wybrać się można także na romantyczny spacer do jakiegoś ładnego miejsca. Dobrym pomysłem jest też odświeżenie historii waszej miłości. Każda para ma swoje miejsca, w których się przytulili, całowali, czy poznali. Warto taką trasę raz na kilka lat odświeżyć w pamięci.

♥ Wyjście do kina – w kinach, w okresie walentynkowym wiele filmów ma swoją premierę. Warto wybrać się na romantyczną komedię, by obejrzeć pięknie ukazaną miłość. Jeśli nie przepadacie za tłumami, to film można obejrzeć w domu.

♥ Swojemu wybrankowi, czy wybrance możesz podarować na prezent kolaż ze zdjęć. Wystarczy wybrać ładne zdjęcia, następnie je wywołać i ułożyć na brystolu w atrakcyjną kompozycję. Jest to bardzo wzruszający prezent, bo będzie wisiał na ścianie przez wiele lat.

♥ Doskonałym pomysłem jest też napisanie miłosnego listu. Walentynki są doskonałą okazją do podzielenia się swoimi uczuciami. Osoba, która go otrzyma będzie na pewno szczęśliwa i wiele razy w ciągu roku będzie wracała pamięcią.

Prezenty od serca są najcenniejsze na świecie.

Lista prezentów

Jeśli powyższe porady się Wam nie podobają, to podaję listę, co można dodatkowo zakupić:

1. Kubek na walentynki

W sklepach są dostępne kubki z ciekawymi napisami, np. Ciacho, Misiek, czy Kierownik. Jeśli lubi robić zdjęcia to można zakupić kubek przypominający obiektyw fotograficzny, a jak lubi samochody, to z nadrukiem auta.


2. Zaparzacz do herbaty

W sklepach jest dostępnych bardzo dużo śmiesznych zaparzeczy. Jest to idealna opcja dla smakosza herbaty. Można do niego wsypać odpowiednią ilość herbacianego suszu, zamknąć go i włożyć do kubka. Po kilku minutach napój będzie gotowy.

3. Zestaw do grzanego wina

Jest to bardzo praktyczny prezent, bo będzie mogła z niego korzystać dwójka. Naczynia są wykonane z kamionku lub odpornego na ciepło szkła. W skład zestawu wchodzi dzbanek, kubeczki i podgrzewacz.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *